ניהול אתר

ואואדו בע"מ הוא ספק ציוד משרדי בישראל.

האתר http://www.vavadoo.co.il משמש כקטלוג וחנות אינטרנטית לציוד למשרד של חברת ואואדו בע"מ, ח.פ. 513846253, רח' הסדנא 9, פתח תקווה. החברה מוכרת צרכי משרד החל משנת 1959

הנהלת ואואדו וצוות העובדים השקיעו זמן וממון בהקמת האתר ורואים פגיעה בקניין הרוחני של החברה על כל העתקה ופרסום של התכנים המצויים בו. כל זכויות התכנים, התוכנה, הגרפיקה ולסימנים רשומים באתר זה שמורים לחברת ואואדו ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בכתב מחברת ואואדו בע"מ.

אנו עומלים בימים אלו על אתר חדש, החנות עדיין מצויה בשלבי תיקונים ויתכנו שגיאות בחלק מהמוצרים - יש להתקשר טלפונית ולוודא באופן סופי את ההזמנה שנשלחה למשרדי החברה ואת זמני האספקה.

שימוש ורכישה באתר

כל אדם המייצג את עצמו, תאגיד, מלכ"ר או עמותה רשאים להזמין מוצרים או לקבל הצעת מחיר אם הינו בגיר (18 ומעלה), אשר כשיר לביצוע פעולות מחייבות. המשתמש הינו אזרח בעל תעודת זהות ישראלית או תאגיד / עמותה / מלכ"ר הרשום בישראל ומחזיק כרטיס אשראי בתוקף. השימוש באתר מהווה הסכמה בלתי מותנית לתנאי תקנון זה ולתנאי האתר.  בכל שאלה ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות שלנו לטלפון 1-700-507-757.

המוצרים המופיעים באתר מיועדים ללקוחות עסקיים ופרטיים בלבד. לקוח המצטרף לשירות הרכישה באתר, מצורף או יצורף גם למועדון הלקוחות של האתר, ובהצטרפותו זו מאשר הלקוח כי קרא את תקנון המועדון ומסכים לתנאיו.

המוצרים באתר מלווים בתמונות שנועדו להמחשה בלבד. ייתכנו שינויים לא מהותיים בין המוצרים שבתמונות למוצר שיסופק. כדי להבטיח אילו שינויים מצויים במוצר המוזמן, יש להתקשר למשרדי החברה. למרות המאמץ המושקע כדי שהאתר, תכולתו, המוצרים והשירותים והמידע המצוי בו יהיו מלאים, מדויקים ועדכניים, עשויים להימצא באתר, בתום לב, אי דיוקים או שגיאות ואואדו לא תישא בכל אחריות בגינם ו/או בקשר עימם. למען הסר ספק, ואואדו לא תישא בכל אחריות לטעויות הדפסה, תיאור מוצרים, מחיר, תנאי תשלום, תמונות וכל מידע אחר לגבי המוצרים. המחירים המוצגים באתר ללקוחות פרטיים כוללים מע''מ על-פי דין, אלא אם צוין אחרת במפורש. ללקוחות עסקיים יוצגו מחירים אשר אינם כוללים מע"מ אלא אם כתוב אחרת בדף.

ניתן להוסיף ולהסיר מוצרים, לשנות כמויות ולבחור צבע אל סל הקניות עד להשלמת ההזמנה, והרכישה בפועל. בסיום ההזמנה יש לאשר את קבלת הצעת המחיר, ההזמנה ולהזין מספר כרטיס אשראי. הודעת אישור תתקבל לדואר האלקטרוני אשר הוזן בתהליך הרישום. ניתן לשלם בתשלומים ללא ריבית בהתאם לסכום הרכישה.

כרטיס האשראי יחויב רק לאחר הכנת ההזמנה במחסני החברה.

פרטי כרטיס האשראי נשמרים על גבי שרת מאובטח ונמחקים לאחר תשלום העסקה.

במידה והלקוח אינו מעוניין למסור פרטי כרטיס האשראי באתר, נציג החברה יצור קשר טלפוני תוך 3 ימי עסקים על מנת לקבל פרטי אשראי  לצורך השלמת ההזמנה.

ניתן לקבל הצעת מחיר, הזמנה או פירוט מוצר גם טלפונית, בפקס או במייל למשרדי ואואדו.

המשתמש יכול להוסיף להצעת המחיר או הזמנה כל מוצר שיחפוץ בו וזאת לאחר שהתרשם ממנו ובחר צבע וגודל.

המשתמש יוכל לשנות את כמויות הפריטים לפני ההצעה או ההזמנה ובנוסף גם בסל הקניות בכל עת.

נציגי החברה יצרו קשר עם המשתמש לאחר קבלת הצעת המחיר או ההזמנה לצורך אישורה. אישור הזמנה על ידי הלקוח יתבצע בחתימה בכתב או באישור במייל.

אם נציגי החברה לא יצרו קשר עם הלקוח, יש להתקשר ולוודא את קבלת ההזמנה או הצעת המחיר.

מתן משוב ו/או תגובות אשר יפרסם הלקוח באתר ו/או בדף הפייסבוק, המשתמש מצהיר ומאשר בזאת, כי הוא נותן לואואדו את זכות השימוש המלאה בתכנים כאמור שפרסם. כמו כן, המשתמש באתר מאשר כי הוא מודע לכך כי מרגע פרסום התגובות, השיתוף, התיוג והעלאת ותכנים מכל סוג לאתר ו/או לדף הפייסבוק, תהיינה פעולותיו אלה חשופות לציבור, על כל המשתמע מכך, והמשתמש מאשר כי לקח זאת בחשבון בהחלטתו להשתמש באתר. המשתמש מאשר כי לואואדו מוניטין בתחום פעילותה וכי עליו להימנע מכל פגיעה במוניטין זה ובכלל זה להימנע מכל פעילות באתר אשר עלולה לפגוע בשמה הטוב של ואואדו בעיני הציבור. בהקשר זה, מתחייב המשתתף כי לא יפעל בדרך שיש בה כדי לפגוע במוניטין של החברה כאמור.

סיום הרכישה, בתום מילוי הסל, יבוצע בלחיצה על כפתור "לתשלום". בסיום התהליך יתקבל דף המציג את פרטי ההזמנה ומספר הזמנה ייחודי שיהווה אסמכתא לשליחת הזמנה.         

על מנת לבצע רכישה באתר, יתבקש המשתמש לבחור סיסמא, וכן להקליד פרטים בסיסיים כגון שם, כתובת, ת.ז., כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון, מספר פקס ומספר כרטיס אשראי. על מנת שההזמנה תבוצע במהירות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים אחרת לא תוכל ואואדו להבטיח את ביצוע ההזמנה. לתשומת הלב, מסירת פרטים כוזבים ביודעין עלולה לעלות כדי עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים עלולים להינקט צעדים משפטיים אזרחיים ופליליים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שיגרמו לואואדו עקב שיבוש הפעלת האתר. כמו כן, המידע שיימסר על ידי המשתמש באתר ישמש בין השאר לשליחת דואר אלקטרוני בנוגע למבצעים מיוחדים או עדכונים באתר, זאת אך ורק לאחר קבלת אישור המשתמש לכך. במעמד ביצוע ההזמנה תבצע ואואדו, בעצמה או באמצעות צד ג', בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ועם קבלת אישור ההזמנה ע"י חברות כרטיסי האשראי, תימסר למשתמש הודעה מתאימה וכי ההזמנה מאושרת.

הזמנה טלפונית - ניתנת למשתמש המעוניין האפשרות לקבל סיוע טלפוני להזמנת מוצרים, באמצעות פניה אל נציג מחלקת שירות הלקוחות של ואואדו בטלפון 1-700-507-757 בשעות הפעילות, אשר יקליד בעבור המשתמש את פרטי ההזמנה באתר. כל יתר הוראות התקנון החלות על הזמנה, יחולו בהתאמה על הזמנה טלפונית, כאשר חלק מהשיחות מוקלטות לצורך בקרה.

במקרה בו לא אושרה העסקה ע"י חברות האשראי - יקבל הלקוח הודעה מתאימה. השלמת עסקת הרכישה מותנית גם בכך שהמוצרים המבוקשים קיימים במלאי בעת השלמת הליך ההזמנה. במקרה של מוצר אשר אזל מן המלאי ו/או שישנה בעיה באספקתו, מכל סיבה שהיא, תהיה ואואדו רשאית להודיע למשתמש על ביטול העסקה. הודעה כאמור תימסר למשתמש באמצעות דואר אלקטרוני ו/או בהודעה טלפונית, על פי בחירת ואואדו. במקרה כאמור, לא תהיה למשתמש טענה כלשהי כנגד ואואדו ובעצם ביצוע ההזמנה, מוותר המשתמש על כל טענה כאמור. ואואדו שומרת לעצמה את הזכות להגביל את כמות המוצרים בכל הזמנה.

חשבונית תצורף למשלוח ו/או תשלח באמצעות דוא"ל למשתמש. מובהר כי רישומי מערכת המחשב של ואואדו הכוללים רישום ממוחשב ואוטומטי של כל הפעולות באתר מהווים ראיה לכאורה לאמור בהם.        

הקלדה של הזמנה או הצעת מחיר באתר אפשרית בכל שעות היממה, למעט אם האתר מושבת לצורך תחזוקתו ו/או מכל סיבה אחרת. מועדי וזמני האספקה של ההזמנה, כפופים לתנאים המפורטים בתקנון זה ובאתר. על אף האמור בכל מקום בתקנון זה או באתר, מובהר בזאת כי ייתכן ויחולו שינויים/חריגות במועדי האספקה וכן במועדי השירות והחברה אינה מחויבת למועדים אלה.

משלוחים וזמני אספקה

לאחר קבלת אישור סופי להזמנת המוצר ואואדו מתחייבת לספק את המוצרים עד 5 ימי עבודה מיום אישור הלקוח (למעט חריגים). החברה מתחייבת לספק כל פריט הנמצא באתר, אלא אם כן במקרים חריגים אזל המוצר במלאי החברה והיבואן. במקרים חריגים אלו, אנו מתחייבים כי נציג החברה ייצור קשר עם הלקוח ויודיע כי הפריט חסר וינסה להפנותו למוצר חלופי. מוצר חסר לא יעכב את משלוח ההזמנה, אלא אם נקבע עם הלקוח כי יידחה. מוצרים חסרים ישלחו בנפרד ברגע הגיעם למחסני ואואדו. בכל מקרה, הלקוח יהיה ער לכל עיכוב או חוסר על ידי אחד מנציגי החברה. לנוכח החוסר, ללקוח תינתן האפשרות לבטל את ההזמנה ללא כל עלות.

עלות המשלוחים תיקבע בהתאם לסוג הסחורה שהוזמנה ולמקום האספקה ותתומחר בהתאם.

שילוח ההזמנות מתבצע ע"י עובדי החברה באמצעות שרותי שליחים או בדואר רשום של דואר ישראל בנוסף למקרים חריגים ע"י חברת שליחויות חיצונית. אספקת המוצרים תיעשה בתוך 5 ימי עסקים ממועד ביצוע ההזמנה באתר, למעט אספקה של מוצרים כפי שיצוין באתר מעת לעת (כגון: לוחות, ריהוט, מוצרי חשמל, מוצרי טכנולוגיה וכיו"ב), אשר לגביהם יופיע באתר זמן אספקה ארוך יותר וכן עלות משלוח שונה, בהתאם למדיניות החברה כפי שתהיה מעת לעת. זמני השילוח יהיו כפופים לזמני השילוח של צ'יטה למעט בגוש דן. ואואדו איננה אחראית לכל מעשה ו/או מחדל של חברת השילוח, לרבות איחור בביצוע האספקה.
לא תתאפשר אספקת מוצרים מחוץ לשטחי ישראל והכל באזורים מסוימים בלבד המוגדרים באתר מעת לעת על ידי ואואדו לפי שיקול דעתה. לא תתאפשר אספקת מוצרים בימי שישי/שבת/ערבי חג וחג. ואואדו אינה מחויבת לספק את המוצרים אל אזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית. יובהר כי לחברה הזכות הבלעדית לשנות מעת לעת את אזורי השירות ללא מתן הודעה מוקדמת מראש.
מועד האספקה יתואם עם הלקוח, במידה והלקוח לא יימצא בעת מועד האספקה שתואם עמו, יחזרו המוצרים לחברה תוך חיוב המשתמש בדמי המשלוח, ויתואם עם המשתמש מועד אספקה חלופי עליו יחויב המשתמש בדמי משלוח נוספים.

עלויות המשלוח המפורטות מתייחסות למשלוח במשקל כולל של עד 20 ק"ג וגודל חבילה בעלת היקף בסיס עד 200 ס"מ וגובה עד 80 ס"מ.

משלוחים בתל אביב עד/כולל 350 ₪ לא כולל מע"מ יחויבו בתוספת משלוח של 50 ₪.

משלוחים בתל אביב מעל 350 ש"ח לא כולל מע"מ לא יחויבו בתוספת משלוח. משלוחים לרמת גן, גבעתיים, הרצליה עד/כולל 300 ש"ח לא כולל מע"מ יחויבו בתוספת משלוח של 50 ש"ח. משלוחים לרמת גן, גבעתיים, הרצליה מעל 350 ש"ח לא כולל מע"מ לא יחויבו בתוספת משלוח. משלוחים לאזורים אחרים ייקבעו לפי דרישת שרות השליחויות לפי התקנון המדווח אצלם.

כל משלוח מחוץ לגוש דן תלוי משקל. משלוחים אשר משקלם הכולל עולה על 25 ק"ג. לא ישלחו ללא דמי משלוח על משקל. על כל ארגז אשר יעבור את המשקל המצויין ייחויב גם כן ב-50 ש"ח 

אספקת מוצרים אל בית המשתמש כרוכה בתשלום דמי משלוח כמפורט באתר. דמי המשלוח יתווספו למחיר המוצרים המצוין באתר. דמי המשלוח יגבו בגין אספקה ליעד אחד, בין אם הוזמן מוצר אחד או יותר, החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את דמי המשלוח מעת לעת ועל פי שיקול דעתה ואינה מתחייבת להודיע מראש על השינוי.

על הלקוח להימצא בכתובת המשלוח בעת האספקה. ללקוח אשר לא ימצא בביתו או משרדו בעת ביקור השליח תושאר הודעה. לצורך תאום מחודש של מועד האספקה יחויב הלקוח בעלות משלוח נוספת. לקוח שלא ימצא בביתו או משרדו לאחר שתואם עימו מועד אספקה יישא בעלות המשלוח החדש. משלוח פריטים בעלי משקל כולל של מעל 20 ק"ג או נפח גדול במיוחד לא ישונע באמצעות הדואר ואנו נתאם טלפונית עם הלקוח את מחיר המשלוח, האופן והמועד בו ישלחו הפריטים.

זמני האספקה כאמור לעיל ימנו החל ממועד אישור ההזמנה ע"י חברת כרטיסי האשראי. מובהר כי זמני האספקה הינם זמנים משוערים. ייתכנו שינויים בזמני האספקה עקב עיכובים התלויים בצד ג' ושאינם תלויים בואואדו או בחברת השילוח. המשתמש מאשר כי ידוע לו כי יכול ואספקת המוצרים תיעשה בתוך זמן קצר או ארוך יותר מן הזמן המשוער וכן, מאשר כי ידוע לו כי ואואדו לא תהיה אחראית לאיחור בביצוע אספקת המוצרים במקרים הבאים: עקב "כוח עליון" ומבלי לפגוע בכלליות האמור, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חרום ונזקי טבע. שביתה ו/או השבתה אצל ספקי הסחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים. כל סיבה אחרת שאיננה בשליטת ואואדו. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית ואואדו תהיה רשאית לספק את המוצרים ללקוח במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עם הלקוח. מובהר כי ואואדו איננה מתחייבת לזמן אספקה כאשר המוצרים אינם נמצאים במלאי. אם מוצרים מסוימים חסרים במלאי, ואואדו תמסור הודעה על כך למשתמש אשר יהא רשאי לבטל את ההזמנה. במקרה זה, אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תבוטל, כאמור לעיל, הזמנתך ולא תחויב בגין ההזמנה.  

ביטול עסקה והחזרת מוצרים
זכות הלקוח להחזרת מוצר וזכות הלקוח לביטול הרכישה תהיינה אך ורק בהתאם ובכפוף להוראות החוק, לרבות הוראות חוק הגנת הצרכן, הוראות חוק המכר, והוראות חוק כרטיסי חיוב, ו/או בכפוף למדיניות החברה כפי שתהא מעת לעת: 

ביטול העסקה לאחר קבלת המוצר בידי המשתמש, שלא עקב פגם במוצר ו/או אי התאמה – המשתמש יהא רשאי לבטל את עסקת הרכישה בתוך 14 יום מיום קבלת המוצר ובתנאי שהמוצר תקין ולא נעשה בו שימוש והוא באריזתו המקורית ולא נפתח, למעט מוצרים שיוצרו במיוחד בעבור המשתמש (לרבות קד"מ ו/או ממותגים) וכן ריהוט במידה מותאמת למשתמש.
ביטול העסקה יבוצע באמצעות השבת המוצר בדואר על חשבון המשתמש למחסני ואואדו בכתובת חמזה 5 כפר קאסם.

זיכוי המשתמש יתבצע בהתאם להוראות הדין, עם קבלת המוצר במשרדי ואואדו ובתנאי שהמוצר תקין ולא נעשה בו כל שימוש. מובהר כי במקרה של ביטול עסקה שלא עקב פגם ו/או אי התאמה לא יהא המשתמש זכאי להחזר בגין דמי המשלוח ששולמו על ידו. 

ביטול העסקה כתוצאה מפגם ו/או אי התאמה בין המוצר ובין פרטיו כפי שמופיעים באתר - על המשתמש לבדוק את המוצר מיד עם קבלתו ולערוך השוואה הן להזמנה והן לחשבונית שתימסר לו בעת האספקה. במקרה שתתגלה אי התאמה של המוצרים בעקבות הבדיקה הנ"ל או במקרה אחר של חוסר שביעות רצון מצד הלקוח לעניין המוצרים המסופקים, על הלקוח להודיע על כך, למוקד שירות הלקוחות בתוך 24 שעות לאחר מועד האספקה. מוקד שירות לקוחות יתאם עם הלקוח את ההשלמה/ההחלפה/ההחזרה של המוצר/ים ו/או את החיוב/הזיכוי הכספי של הלקוח, לפי העניין וככל שמתחייב על פי כל דין. במידה והמוצר התקבל בידי המשתמש כשהוא פגום, כי אז רשאי המשתמש לבטל את העסקה בתוך 14 יום מיום קבלת המוצר לידיו באמצעות השבת המוצר לואואדו בע"מ בכתובת חמזה 5, כפר קאסם.

בכל שאלה הקשורה לבירורים, החלפות, החזרות וכד' יש לפנות אל מחלקת שירות הלקוחות של ואואדו בדוא"ל sales@vavadoo.co.il או בטלפון1-700-507-757.

בכל מקרה, החזרת המוצר, החלפתו במוצר אחר או קבלת זיכוי כספי תעשה כנגד החזרת המוצר לואואדו, בצירוף חשבונית, ובתנאי שלא נעשה כל שימוש במוצר והוא במצב כפי שסופק ללקוח, ובתנאי שאריזתו לא נפתחה.
החזר כספי במקרה של ביטול עסקה כאמור יבוצע באמצעות זיכוי כרטיס האשראי שבו בוצעה העסקה בחודש העוקב לקבלת המוצר במשרדי החברה, בהתאם לנהלי חברת האשראי ובכפוף להוראות הדין.

ואואדו שומרת לעצמה את הזכות להפסיק בכל עת, על פי שיקול דעתה הבלעדי, את הפעילות באתר ו/או לבטל עסקת רכישה שביצע משתמש, לרבות, אך לא רק, בכל אחד מהמקרים המפורטים להלן: אם לאחר סיום עסקת הרכישה התגלה כי המוצר אזל מהמלאי; אם לא נקלטו במערכת פרטי כרטיס האשראי ופרטיו המלאים של המשתמש. בכל מקרה שבו נעשתה פעולה בניגוד לתקנון זה, המשתמש מסר בעת ביצוע עסקת הרכישה ו/או לאחר מכן פרטים שגויים, בכוונת המשתמש לשוב ולמכור את המוצרים שנרכשו על ידו באמצעות האתר לצד ג'. בהקשר זה המשתמש מאשר ומתחייב כי לא ימכור מוצרים שרכש באתר לצד ג' כלשהו. בכל מקרה אשר בו, מחמת "כוח עליון", אין באפשרות ואואדו לבצע ניהול תקין של האתר, לספק למשתמש את המוצרים ו/או לעמוד בהתחייבות אחרת שלה. בסעיף זה "כוח עליון" משמעו: לרבות תקלות מחשב, תקלות במערכת טלפונים או תקלות במערכות תקשורת אחרות, חבלה כלשהי, מזג אוויר קיצוני ואירוע בטחוני. בנסיבות אלה כאמור רשאית ואואדו לבטל את העסקה לפי שיקול דעתה ובהתאם לנסיבות הביטול.

אבטחה ופרטיות

בעת ההזמנה על הלקוח למסור פרטים אישיים כגון: שם, מס' תעודת זהות, כתובת, מס' כרטיס אשראי וכתובת דוא"ל.הפרטים הנמסרים הינם מוצפנים ע"י מערכות לאבטחת מידע ולשמירה על הפרטיות המבוססת על הכלים המתקדמים ביותר בתחום זה, שרתי אבטחה המגובים ב Firewall אשר מגנים על מערכות האתר. ואואדו נוקטת באמצעי זהירות הגבוהים המקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר על סודיות המידע. כחלק במערך אבטחת המידע, ואואדו עובדת עם מערכת אישורית זהב מבית קארדקום בע"מ העומדת בתקן PCI DSS Level 1.

השימוש באתר מהווה הסכמת המשתמש להיכלל במאגר מידע זה. בהתאם, החברה ו/או מי מטעמה תהא רשאית לפנות אל הלקוח בכל אמצעי תקשורת (טלפון, מייל, דואר, פקס וכדומה), למטרות קידום מכירות ושיווק. במסגרת זו תהא החברה רשאית להעביר ללקוח מידע כלשהו על החברה או מי מטעמה, לרבות מידע בדבר מוצרים, שירותים ומבצעים הנמכרים ו/או החלים ו/או הניתנים על ידי החברה או מי מטעמה או מי באמצעותה. החברה תאפשר ללקוח להיגרע בכל עת ממאגר המידע - בהתאם להוראות הדין, ובמידה והלקוח מעוניין להיגרע ממאגר המידע כאמור לעיל יהא עליו להודיע על כך לחברה בכתב בהתאם להוראות כל דין.
על מנת להגן על סודיות המידע, פועלת ואואדו באמצעות פרוטוקול לסחר אלקטרוני (SSL- Secure Socket Layer) המשמש להצפנת נתונים מרגע קבלתם במערכת ועד להעברתם למערכת אתר ואואדו. ויודגש; פרטי כרטיסי האשראי של המשתמשים המבצעים פעולות באתר אינם נשמרים כלל במערכות ואואדו מאחר וואואדו נעזרת בחברה חיצונית (קארדקום - אישורית זהב) לצורך סליקת כרטיסי האשראי.
 
ואואדו מתחייבת כי לא תעשה שימוש בפרטי המשתמשים הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה באתר וכמפורט באתר, וכן, לצורך שמירת קשר עם הלקוח.
השימוש באתר הינה באחריותו הבלעדית של המשתמש, והחברה ו/או מי מטעמה לא יישאו באחריות לכל נזק (לרבות נזק גוף), הפסד, אובדן או הוצאה שייגרמו למי מהמשתמשים בקשר ישיר או עקיף עם השימוש באתר. המשתמש מצהיר בזאת, כי אין ולא תהיה לו ולכל הבאים בשמו או מטעמו, כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי החברה, מנהליה, עובדיה, ומי מטעמה, בכל הקשור לאתר. המשתמש מצהיר בזאת, כי התחייבותו זו הנה בלתי חוזרת ובלתי ניתנת לביטול או לשינוי. מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה לא תישא החברה בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי הלקוח.

בכל שאלה ו/או תלונה הנוגעת להגנת הפרטיות באתר, ניתן לפנות לאחראי על הגנת הפרטיות במשרדנו: במייל sales@vavadoo.co.il

שירות לקוחות
לפרטים ובירורים באשר למוצרים ו/או לאספקתם ניתן לפנות אל מחלקת שירות הלקוחות של ואואדו במיילsales@vavadoo.co.il  בטלפון 1-700-507-757 שעות פעילות: ימים א' עד ה': 08:00-16:00

קניין רוחני
כל זכויות הקניין הרוחני בכל התכנים באתר ואואדו, לרבות סימני המסחר, הפטנטים, זכויות היוצרים, המדגמים, השיטות והסודות המסחריים, הינם רכושה של ואואדו בלבד. זכויות אלה חלות, בין היתר, על עיצובו הגרפי של האתר, בסיסי הנתונים בו (לרבות רשימות המוצרים, תיאור המוצרים, המותגים וכד'), קוד המחשב של האתר וכל פרט אחר הקשור בהפעלתו. אין לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים באתר ואואדו, בבסיס הנתונים באתר, ברשימות ובתמונות המוצרים המופיעים בו או בפרטים אחרים המתפרסמים על ידי ו/או מטעם ואואדו בלא קבלת הסכמה מראש ובכתב. אין להשתמש בנתונים כלשהם המתפרסמים באתר ואואדו לצורך הצגתם באתר אינטרנט או בשירות אחר כלשהו בניגוד להוראות ההסכם ו/או בלא לקבל את הסכמת ואואדו מראש ובכתב ובכפוף לתנאי אותה הסכמה (אם וככל תינתן). אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק ולתרגם מידע כלשהו מן האתר (לרבות סימני מסחר, תמונות, טקסטים וקוד-מחשב בלא קבלת רשותה המפורשת של ואואדו מראש ובכתב. אין לעשות בהם שימוש בלא קבלת הסכמתה בכתב ומראש. אייקונים (icons) כל מידע המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו (logo) וכן עריכתם והצגתם של אלה, שם הדומיין של האתר, לרבות כל סימני המסחר של החברה הנם בבעלות בלעדית של ואואדו ו/או מי מטעמה ואין בעצם הכניסה לאתר כדי להעניק רישיון ו/או זכות כלשהם בהם.

אחריות ושרות

כל המוצרים המסופקים ע"י ואואדו הינם מוצרים מאושרים המיובאים ע"י יבואנים מורשים. האחריות למוצרים הינה של היבואן המורשה, אלא אם כן צוין אחרת בתעודת האחריות ובהתאם לשיקולו של היבואן. ואואדו תעשה ככל שביכולתה לטפל במוצר פגום או תקול, אך האחריות נתונה בידי היבואן.

פריט תקול או פגום יתוקן או יוחלף בפריט זהה חדש בהתאם לשיקול דעתה של ואואדו.

ניתן להחזיר מוצר, אך יש להדגיש כי מוצר שהוצא מאריזתו ואינו תקול או פגום לא יוחזר. שיקול הדעת על החזרה או זיכוי נתון בידי ואואדו.

פריט תקול או פגום יוחזר באריזתו המקורית, אחרת, לא יוחלף המוצר בהתאם לשיקול דעתה של ואואדו.

הוצאות המשלוח של המוצר הפגום/ תקול אל מחסני החברה יחולו על הלקוח והוצאות החזרת המוצר אל הלקוח יחולו על החברה.


אחריות לטונרים וראשי דיו

על הלקוח לוודא כי הטונר או ראש הדיו מתאימים לדגם המדפסת לפני פתיחת האריזה של המוצר.

אם הפריט איננו מתאים לדגם המדפסת, הלקוח זכאי להחזירו תוך 14 יום באריזתו המקורית אל משרדי ואואדו (בכתובת המצוינת לעיל) כאשר הוצאות המשלוח חלות על הלקוח, והחברה תיתן זיכוי ללקוח. ככלל, לא יזוכה טונר או ראש דיו אשר אריזתו נפתחה. ראש דיו או טונר פגום או אשר נראים כך בעיני הלקוח יישלחו לצורך בדיקה במעבדות היבואן ויתוקנו. החזרת הפריט ללקוח תתבצע בתוך 14 ימי עבודה. במידה ולא ניתן לתקן את הטונר או ראש הדיו, אנו בואואדו מתחייבים להחליפו בפריט חדש וזאת על פי שיקולי ואואדו בלבד.


דין ושיפוט
סמכות השיפוט החל על תקנון זה ו/או על כל פעולה ו/או על סכסוך הנובע ממנו, הוא הדין הישראלי בלבד. בכל מקרה של מחלוקת, הסמכות הבלעדית לדון בכל מחלוקת הנובע, במישרין או בעקיפין, מהוראות תקנון זה ו/או מהשימוש ו/או מרכישות באתר - תהא לבתי המשפט (השלום או המחוזי) תל אביב-יפו ולא לכל בית משפט או ערכאה שיפוטית אחרת.


הצפייה והקנייה באתר מהווה הסכמה לתקנון האתר.